Hakkımda

Ben öyle edebi yazılar yazmayı başaramam. O sebeple bu sayfada o tarz bir metin ile karşılaşma imkanınız yok.

Her şey 86 yılının bir sonbahar sabahında başladı.

İlkokul ve ortaokulu normal şekilde bitirdikten sonra liseyi Anadolu Meslek Lisesi’nde okudum. Ardından 2 senelik üniversite eğitimiyle Bilgisayar Programlama bölümünden, sonrasında da 4 seneliğe tamamlayarak İşletme bölümünden mezun oldum.

2004 yılında stajyer olarak çalışmaya başladığım hosting sektöründe, 2006 yılı sonunda kendi firmamı kurarak hizmet vermeye başladım. 15 Ocak 2008’de KadeWeb İnternet Hizmetleri isimli şahıs firmamı kurdum ve 5 seneden biraz fazla bir süre bu firma üzerinden hizmet sağladım. 27 Mart 2013 tarihinde Bilintel Bilişim Ticaret Limited Şirketi‘ni kurdum ve KadeWeb’i kapatarak müşterilerime internet hizmetlerini Bilintel Bilişim’den sunmaya devam ettim.

2007 Haziran’dan itibaren bir siyasi partinin Gençlik Kolları’nda sosyal, kültürel ve eğitimsel faaliyetlere katıldım. 2011 yılı sonu itibariyle bu birimdeki görevim sona erdi. Gençlik faaliyetlerinde yer aldığım bu süreçte iki farklı dönemde düzenlenen ve 8 hafta süren akademi programlarıyla tarih, siyaset ve sosyal alanlarda eğitim aldım.

2011 yılı Haziran ayı itibariyle ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına yönelik çeşitli sosyal, kültürel ve yardım aktiviteleri düzenleyen Minik Gamzeler Yardımlaşma Platformu’nda çalışmaya başladım. Zaman içerisinde platformda daha aktif çalışmaya ve platformun resmi bir derneğe dönüşmesinde öncü rol oynadım. 9 Ekim 2012 tarihinde kurulan Minik Gamzeler Sosyal Yaşamı Destekleme ve Geliştirme Derneği‘nde Genel Sekreterlik görevi tarafıma tevdi edildi. 1.5 sene boyunca derneğin her türlü yazışmaları, çeşitli işlemleri vb. konularda görev yaptım (Güncelleme: 31 Mayıs 2015 tarihinden itibaren derneğimizin unvanı Minik Gamzeler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, görevim ise Başkan Yardımcısı olarak değişti). Bu süreçte özellikle derneklerin kurulumu ve işleyişiyle ilgili bir çok konuda bilgi sahibi oldum.

Gerek derneğin, gerekse farklı kuruluşların Facebook ve Twitter hesaplarının içerik editörlüğünü yaptım, halen de bu işi yapmaya devam ediyorum.

Ortak çalışmalar yapmaktan ve insanlara faydalı işlerle iştigal etmekten memnuniyet duyarım. Mümkün olabildiğince bu tür çalışmaların içerisinde yer almaya gayret ettim, bundan sonra da aynı gayreti göstereceğimi düşünüyorum.

“Tanıştığıma memnun oldum” sözünüzü duyar gibi oldum. “Teşekkür ederim, bende çok memnun oldum. İyi ki sayfama gelmişsiniz.” demek istiyorum. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.